Sektöre 1985 yılında Sur Ticaret adıyla Diyarbakır`ın Dağkapı semtinde, DYO boyaları, Çanakkale Seramik, Eca ve Pilsa bayilikleri ile başlamıştır. DYO boyada perakende bayii olarak başlayıp kısa bir süre sonra bölge distribütörlüğünü almış ve bölgenin tümüne yaklaşık 300 alt bayiye hizmet vermiştir.

1998-2001 yıllarında özel inşaat sektörüne de girmiştir.

2006 yılında yeni showroomuyla diclekent bulvarında hizmet vermeye başlamıştır.

Sur İnşaat 2008 yılında Diyarbakır`da TOKİ`nin büyük projelerinden biri olan Çölgüzeli 1.Etap inşaatını zamanında bitirerek Resmi taahhüt işlerinde de gelişimini sürdürmüştür.

Sur İnşaat`ın ticarette temel prensibi, dürüstlük, güven, insana saygı ve müşteri odaklı çalışmaktır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Güvenilir ve kusursuz hizmetten ödün vermeyen çalışanlarımızla, yapı malzemeleri sektöründe adımıza yakışır kaliteli ürünler sunmak, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanmasını sağlamak, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, müşteri için ekonomik üstünlükleri olan ürünleri temin etmek, satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, yenilikçi düşüncelerimizle alanımızda önder olmak, müşteri memnuniyeti odaklı olmak, faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanmak, dengeli ve karlı bir büyüme elde etmek, çalışanlarının gurur ve çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Tecrübeyi dinamizm ile birleştirmek, işlerini temiz, itinalı ve zamanında yapmak, müşteri memnuniyetiyle birlikte uluslararası düzeyde öncü bir marka olmak.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.